Maskowanie i wypełnianie istniejących przegród balkonowych

Przegroda to bardzo ważny element każdego balkonu osadzonego na podłużnej płycie. Dzięki niej można zapewnić sobie odrobinę cienia, komfort wypoczynku i co najważniejsze — zadbać o własną prywatność. Nasza firma oferuje profesjonalne maskowanie i wypełnianie przegród balkonowych. W jaki sposób świadczymy tę usługę?

Na czym polega wypełnianie przegród w balkonach?

Celem maskowania i wypełniania istniejących przegród balkonowych jest ich zabezpieczenie i wzmocnienie w taki sposób, aby stanowiły one jednolitą i estetyczną strukturę. Dzięki temu inwestor nie staje przed koniecznością stawiania całkowicie nowego elementu konstrukcyjnego. Co więcej, usunięcie istniejących wcześniej prześwitów, szpar, dziur i innych nieciągłości znacznie upraszcza późniejszy remont powierzchni balkonowej.

Dla kogo jest skierowana ta usługa?

Nasza firma realizuje swoje usługi na rzecz osób fizycznych i firm zewnętrznych, które są właścicielami lub zarządcami balkonów osadzonych na długiej płycie konstrukcyjnej, w których występują wspomniane przegrody. Dawniej rozwiązanie to cieszyło się bardzo dużą popularnością, gdyż upraszczało proces montażu płyty balkonowej. Niestety, przegrody z biegiem czasu ulegają stopniowej degradacji. Naszym celem jest ich zamaskowanie i wypełnienie, aby w ten sposób stworzyć estetyczny element wykończenia przestrzeni balkonowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zamaskowanie i wypełnienie braków w obrębie przegród balkonowych niesie ze sobą szereg korzyści:

  1. Inwestor ma do dyspozycji jednolitą przegrodę, którą następnie można wykończyć bez dodatkowych kosztów.

  2. Nie trzeba burzyć starej przegrody i stawiać nowej, co pozwala skrócić czas remontu.

  3. Można liczyć na pełną prywatność, którą zapewni brak prześwitów i dziur.

  4. Wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie, zachowując ustalone wcześniej terminy.

  5. Uszczelniona przegroda jest całkowicie stabilna i bezpieczna dla użytkownika.

  6. Uzyskana w ten sposób przegroda jest szczelna w 100%.

Uszczelnianie przegród balkonowych — ile to kosztuje?

Nasze usługi realizujemy rzetelnie i profesjonalnie. Świadczy o tym m.in. cena i sposób jej wyliczenia dla każdego zrealizowanego projektu. Łączny koszt wykonania danej usługi ustalany jest indywidualnie. Ostateczna wycena ma miejsce po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Na wysokość obliczonej przez nas kwoty wpływ mają takie czynniki jak: rodzaj i koszt materiałów niezbędnych do jego realizacji, grubość szkła użytego podczas zabezpieczania przegrody i zastosowania optymalnych profili aluminiowych.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo poznać przykładowe koszty zabudowy prosimy o przesłanie wymiarów powierzchni którą mamy zabudować na nasz adres mailowy lub kontakt telefoniczny