Zabudowa loggi

Mieszkanie w centrum miasta, zwłaszcza w pobliżu ciągów komunikacyjnych, ma mnóstwo zalet, ale także sporo wad. Uciążliwy hałas, wszechobecny kurz i pył unoszący się w powietrzu mogą skutecznie uprzykrzać życie. Nie musi jednak tak być. Zabudowa loggi to rozwiązanie, które sprawi, że w środku miasta znajdziesz swój cichy i spokojny azyl.

 

Zimowy ogród, czy przyjemne miejsce do relaksu?

Właściciele mieszkań wyposażonych w loggię są niebywałymi szczęściarzami. Jej przestrzeń mogą z łatwością przekształcić w dodatkowe pomieszczenie i tym samym powiększyć metraż swojego lokum o cenne metry. Zabudowa loggi w bloku daje mnóstwo korzyści. Nie tylko pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń, ale przede wszystkim atrakcyjnie ją zagospodarować i stworzyć dla siebie wyjątkowe miejsce, w którym z przyjemnością będziemy spędzać czas, bez względu na pogodę za oknem.

Bezramowa zabudowa- estetyka, komfort i bezpieczeństwo

Jeśli marzysz, aby Twoja loggia stała się zimowym ogrodem, oazą spokoju, czy też przytulnym miejscem do relaksu, z przyjemnością pomożemy Ci te plany zrealizować. Nasza firma specjalizuje się w bezramowych zabudowach tego typu powierzchni. Stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze, nowatorskie rozwiązania. Bezramowa zabudowa to same zalety:

  • Jest solidna i trwała;

  • nie ogranicza widoczności;

  • działa jak ekran dźwiękoszczelny;

  • składa się z elementów, które w razie potrzeby można składać i rozkładać.

Korzyści z zabudowania loggi są błyskawicznie odczuwalne. Zwiększa się powierzchnia użytkowa mieszkania. Staje się ono bardziej przestronne i komfortowe. Zdecydowanie obniża się też poziom hałasu, jaki dociera do wnętrz z zewnątrz.

Zabudowa loggi i jej zalety

Nasze bezramowe zabudowy charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i wysoką estetyką wykonania. To wszystko dzięki zastosowaniu nowatorskiego systemu zabudowy i wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów. Zatem, z czego wykonana jest zabudowa loggi, co powoduje, że tak efektownie się ona prezentuje?

Nasze zabudowy powstają z wysokogatunkowego szkła hartowanego i aluminiowych profilli. To sprawia, że nie tylko są trwałe, ale także odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. System zabudowy w zależności od wielkości loggi składa się z kilku szklanych tafli, które można zsuwać, czy też otwierać tak, jak tradycyjne okno.

Niezbędne pozwolenia i koszty zabudowy loggi

Przepisy wskazują jednoznacznie, że zabudowa loggi w domu jednorodzinnym nie wymaga uzyskania żadnych specjalnych pozwoleń. Chcąc jednak wykonać taką konstrukcję w bloku, należy udać się do spółdzielni mieszkaniowej lub innego organu zarządzającego lokalem i uzyskać stosowne pozwolenie. Jest to znaczna ingerencja w wygląd elewacji budynku, dlatego taka zgoda jest konieczna.

Cena zabudowy loggi ustalamy z klientem indywidualnie po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Jest ona uzależniona od powierzchni przeznaczonej pod zabudowę, zastosowanych materiałów, grubości i rodzaju szkła, a także użytych profili aluminiowych. Nasi pracownicy udzielą Państwu szczegółowych informacji telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy też to odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo poznać przykładowe koszty zabudowy prosimy o przesłanie wymiarów powierzchni którą mamy zabudować na nasz adres mailowy lub kontakt telefoniczny