Przegrody balkonowe

Przegrody balkonowe są idealnym rozwiązaniem do osłaniania i zabezpieczania balkonów oraz tarasów. Są one dostępne w różnych stylach, kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego mieszkania czy domu. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko ścianki balkonowe wykonane bardzo starannie i z największą dbałością o szczegóły, ale także profesjonalne doradztwo i uprzejmą obsługę klienta.

 

grodziowa

Dlaczego warto wybrać nasze przegrody balkonowe?

Przegroda balkonowa wykonana ze szkła jest odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, a jednocześnie są łatwe w konserwacji. Takie rozwiązania architektoniczne mogą być używane do zabezpieczania i osłaniania balkonów lub tarasów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi. Przegroda tarasowa może być dostosowana do potrzeb klienta – może on wybrać kształt przezroczystość i inne parametry wykonania, aby stworzyć wyjątkowy wygląd.

Przegroda balkonowa – prywatność i intymność

Utrzymanie prywatności jest ważne w naszym życiu. Przy szybkim tempie życia i wystawianiu wszystkiego na pokaz, potrzebujemy ochrony i przestrzeni dla siebie, aby zachować intymność i spokój w naszym życiu. Przegroda na balkon daje możliwość odizolowania się od spojrzeń cudzych osób, jednocześnie dając poczucie swobody, które pozytywnie wpływa na nasze życie. Możliwość umieszczenia ścianki balkonowej sprawia, że obie strony mają swoją prywatność, bez względu na to, jak wygląda ich przestrzeń.

 

Przegrody balkonowe – wybierz profesjonalistów

Nasze doświadczenie w pracy zdobywane przez lata pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i wykonać montaż przegród balkonowych zgodnie z najbardziej wyszukanymi wymaganiami. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta i oferujemy atrakcyjne ceny za profesjonalny montaż. Chcemy zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości, więc przegrody balkonowe tworzone są z solidnych elementów montażowych oraz wysokiej jakości szkła. Zapewnia to wytrzymałość i długowieczność, a także bezpieczeństwo. Dbamy również o zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, oferując przegrody na wymiar, a także cenę dostosowaną do projektu.

Ścianki balkonowe – cena

Ceny naszych produktów są ustalane indywidualnie. Dlaczego? Potrzeby Klienta są dla nas najważniejsze, dlatego każdy projekt jest inny. Po kontakcie mailowym lub telefonicznym ustalane są główne cele i potrzeby, wygląd, wymiary oraz szacowany koszt. Zależy on też od materiałów, które zostaną wykorzystane do wykonania zlecenia, a także grubości oraz rodzaju szkła i tego, jakie optymalne profile aluminiowe zostaną zastosowane.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo poznać przykładowe koszty zabudowy prosimy o przesłanie wymiarów powierzchni którą mamy zabudować na nasz adres mailowy lub kontakt telefoniczny